Володимир Талашко, якого звинувачували у домаганнях, звільняється з університету Карпенка-Карого

Автор: Галина Ворона
20:44 08.11.2021

Викладач Київського університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого Володимир Талашко, якого у серпні цього року публічно звинуватили у сексуальних домаганнях, написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Володимир Талашко, якого звинувачували у домаганнях, звільняється з університету Карпенка-Карого

Про це у Facebook повідомила актриса Вікторія Муштей, яка однією з перших розповіла про домагання.

Битва виграна. Талашко написав заяву за власним бажанням та викладати в університеті не буде. Тепер є прецедент офіційного розслідування харасменту у творчому виші та успішна його розвʼязка”, — поділилась вона.

При цьому жінка заявляє, що внутрішнє розслідування університету затягують: група, яка займається цим питанням, працює з 1 вересня, проте з нею досі ніхто не зв’язався. Крім того, роботу самої групи подовжили до 31 грудня.

На думку дописувачки, це свідчить про банальне бажання затягнути процес і по-тихому зам’яти питання.

Нагадаємо, Володимира Талашка звинуватили в домаганнях його колишні студентки. Вони почали розповідати, якими методами викладач часом навчав та викладати дописи у соцмережі. У Мінкульті відреагували на ситуацію, яка склалася у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Там ініціювали службове розслідування і закликали керівництво університету сприяти оперативній та всебічній перевірці усіх наведених випускницями фактів.

Сам Талашко сказав, що ніколи не виявляв ні до студенток, ні до абітурієнток сексуальний інтерес.

Великий Київ у Google News

підписатися