Водохреща: у “Плесі” кажуть, що купання не буде, а у Держспоживслужбі – воно не заборонене

17:55 16.01

Екологічна служба КП «Плесо» наголошує, що цього року масштабного купання на Водохреща не буде. В той же час у Держпродспоживслужбі говорять, що не скасовували купання.

Водохреща: у “Плесі” кажуть, що купання не буде, а у Держспоживслужбі – воно не заборонене

Екологічна служба КП “Плесо” наголошує, що цього року масштабного купання на Водохреща не буде, повідомляє “Вечірній Київ”.

“У зв’язку із карантинними обмеженнями, що діють на території області, заходи на водних об’єктах з нагоди Водохреща 19 січня 2021 року проводитися не будуть, місця для купання не обладнуватимуться”, —розказали у  пресслужбі  “Плеса”.

В той же час керівник Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан розповів сайту “Сьогодні”, що постановою уряду дозволяється проводити такі заходи, але за умови дотримання безпечної дистанції – 1 людина на 5 квадратних метрів.  

“Ми не скасовували купання на Водохреще, у жодному разі. Це, навпаки, загартовування для організму людини. До того ж, Водохреще – релігійне свято. А постановою уряду дозволяється проводити такі заходи, але за умови дотримання безпечної дистанції – 1 людина на 5 квадратних метрів. Масове скупчення людей ми не рекомендуємо, але скупатися в ополонці не забороняємо”, – зазначив Рубан.

До слова, на Водохреща відкриють другий вихід на станції “Гідропарк”. Як зазначається, вестибюль №2 (східний) працюватиме 19 січня з 10:00 до 17:00, а вестибюль №1 у звичайному режимі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...