“Водії не витримують сварок з пасажирами”. Перевізники звернулись до КМДА

Автор: Тетяна Сененко
13:57 06.04

Приватні перевізники констатують масове звільнення водіїв маршруток, які відмовляються працювати в умовах постійних конфліктів із пасажирами, а також просять київську владу допомогти із розв’язанням проблем, які виникають у зв’язку із запровадженням посиленого карантину.

“Водії не витримують сварок з пасажирами”. Перевізники звернулись до КМДА

Про це повідомив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко у коментарі Укрінформу.

Сьогодні організація направила відповідний лист до департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

«Приватні перевізники щодня зазнають величезних збитків, починають масово звільнятися водії та технічний персонал. Просимо вжити невідкладних заходів, в межах компетенції, які допоможуть уникнути банкрутства перевізників, а також дозволять не допустити повної зупинки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі м. Києва», – закликали в Асоціації перевізників Києва та області.

За словами Мойсеєнка, проблеми, зокрема, виникли після того, як з 5 квітня у столиці запровадили посилені карантинні заходи, що передбачають перевезення пасажирів лише за наявності спеціальної перепустки. У більшості жителів та гостей міста такої перепустки немає, тому ті, кому необхідно користуватися громадським транспортом, постійно вступають у конфлікти з водіями маршруток, підкреслив він.

«Водії, своєю чергою, відмовляються працювати в таких умовах та звільняються», – додав Мойсеєнко.

Крім того, повідомив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області, є інші проблеми фінансового характеру. Постачальники пального та запасних частин до автобусів, прогнозуючи тимчасову втрату платоспроможності приватними перевізниками, почали здійснювати продаж пального та запчастин виключно за передплатою.

Загалом до складу асоціації входять перевізники, які обслуговують понад 100 автобусних маршрутів в режимі маршрутного таксі у столиці та 22 маршрути Київської області. Кількість рухомого складу, залучена для обслуговування маршрутів, становить понад 1300 одиниць.

Тим часом, голова КМДА Віталій Кличко заявив, що міська влада свідомо оголосила локдаун і обмежила пересування транспортом, щоб забезпечити розрив ланцюга передачі коронавірусу.

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу Київ з 5 квітня посилив карантинні обмеження.  У місті закрили всі школи і дитячі садочки. А громадський транспорт працює за спецперепустками. Обмеження діятимуть мінімум до 16 квітня, але їх можуть подовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...