Водія Hummer, що збив дитину на Лесі Українки, випустили і знову повернули в СІЗО

Автор: Марія Супрун
16:13 11.10

У понеділок, 11 жовтня 2021 року, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою водію автомобіля «Hummer» Кирилу Островському, який обвинувачується у вчиненні ДТП, що сталася на бульварі Лесі Українки три роки тому. Тоді загинула 10-річна дівчинка. А днями Островського випустили з Лук’янівського СІЗО.

Водія Hummer, що збив дитину на Лесі Українки, випустили і знову повернули в СІЗО

Як повідомляє столична прокуратура, Печерський районний суд застосував до чоловіка безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 9 грудня 2021 року.

Нагадаємо, у липні 2018 року обвинувачений, грубо ігноруючи правила дорожнього руху, а саме червоний сигнал світлофору, здійснив наїзд на дівчинку, яка переходила дорогу на регульованому пішохідному переході. Від отриманих травм дитина померла.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні у вересні 2018 року прокуратура скерувала до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Обвинувачений, який із моменту затримання на місці події перебував під вартою, 5 жовтня 2021 року був звільнений з СІЗО у зв’язку з завершенням строку запобіжного заходу.

Нагадаємо, юний “байкер”. Підліток на мотоциклі збив велосипедистку, жінку не змогли врятувати.

Великий Київ у Google News

підписатися