Вода, знаряддя для розбору завалів та люди – чого ще потребують для порятунку людей в “Охматдиті”

Автор: Оксана Тупальська
16:09 08.07

Кияни активно відгуктулися на прохання допомогти людям та маленьким дітям з Охматдиту. Несуть воду та допомагають чим можуть. Що ще необхідно розповів психотерапевт Валентин Кім.

Вода, знаряддя для розбору завалів та люди – чого ще потребують для порятунку людей в “Охматдиті”

В Охматдит потрібні мішки будівельні, рукавиці, мітли і люди, – повідомив Валентин. 

Адреса: вул. Чорновола, 28/1.

Також про те, що люди приносять воду та дитяче харчування до лікарні розповів інший психотерапевт та волонтер Володимир Багненко:

Біля кожного входу в лікарню тисячі бутилів, сфотографував поки була можливість, тут менша кількість. Дуже багато людей, які готові допомагати. Хоча ще більше поліції, дснс і цивільні іноді тільки можуть заважати. Але згуртованість народу неймовірна.

Також донори нині здають кров для порятунку потерпілих, яким вдалося врятуватися. 

Про потреби, які будуть виникати, до вечора Охматдит обіцяє розмістити у своїх соцмережах. Це може бути їда та термоковдри, сказав Михайло Шаманов, речник КОВА. 

Батьки дітей, які лікуються ів медустанові, розповіли, що вибухи їх застали саме тоді коли після сигналу повітряної тривоги бігли в укриття. Однак не встигли. 

Внаслідок атаки по дитячій лікарні “Охмадит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі, тобто були “привʼязані” до апаратів очищення крові. Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.

Як ще допомогти потерпілим:

  • Щодо нагальних потреб звертайтеся до координатора на місці  — головна медична сестра, Олена Примак: +38067 277 78 06.
  • Щодо потреб на відновлення лікарні звертайтесь до заступниці генедиректора з економічних питань Наталії Мирути: +380 93 580 56 72.

ЯК ЗРОБИТИ ВНЕСОК ДО ФОНДУ «ОХМАТДИТ»:

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин