Вночі рожевий супермісяць, вранці іній на квітах – дивовижні фото казкового Києва

Автор: Галина Ворона
11:58 28.04

Природа ніколи не перестане дивувати своїми витворами, навіть якщо все повторюється знову і знову. Минулої ночі Київ разом з усім світом спостерігав рожевий супермісяць – першу з двох суперповню 2021 року. А ті, хто прокинувся рано вранці, міг побачити незвичне для кінця квітня явище – білий мороз на зеленому листі.

Вночі рожевий супермісяць, вранці іній на квітах – дивовижні фото казкового Києва

Неймовірними фотографіями поділились кияни у соцмережах.

Ось таким побачив рожевий супермісяць мешканець Троєщини Дмитро Коломієць. За його словами, фото зроблено о 20:07.

Зауважимо, супермісяць – це не просто повний місяць, він виглядає більше і яскравіше, ніж зазвичай. Це відбувається тому, що Місяць наближається якнайближче до Землі. Назва “рожевий місяць” пішла від американського видання “Альманах фермера”, де в 1930-х почали публікувати назви місяців американських індіанців. Квітневий повний місяць там назвали на честь рожевого моху, що росте на сході США ранньою весною. Наступна суперповня буде 26 травня 2021.

Крім супермісяця, ще одне приголомшливе явище минулої ночі – заморозки, що залишили по собі білий іній на квітах та траві. Цей момент встигла зняти на камеру киянка Наталі Ковач. Фотографіями вона поділилась у групі “Осокорки клуб”.

Читайте також: Примхливий березень подарував киянам фантастичний захід сонця 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...