Вміти рятувати життя: тренери з Польщі провели курс для українських медиків

Автор: Любава Лисичкіна
18:54 26.09.2023

50 українських медиків з Києва та Київської області відпрацьовували алгоритми роботи з постраждалими в умовах бойових дій та роботи травматологічної бригади.

Вміти рятувати життя: тренери з Польщі провели курс для українських медиків
Як повідомляється, інтенсивний тренінг для медичних працівників системи невідкладної медичної допомоги відбувся у вигляді тижневого навчального циклу у співпраці з Варшавським медуніверситетом, Польською медичною авіарятувальною службою в Модліні  та Українською Асоціацією анестезіології та інтенсивної терапії.
 
Масштабний захід у НМУ відвідав міністр охорони здоров’я України, який ознайомився з роботою Навчально-наукового центру медичних симуляцій НМУ, був присутній під час симуляційного навчання слухачів курсу, що відбувалося в умовах наближених до реальних, з відпрацюванням клінічних випадків, які трапляються у щоденній роботі фахівців невідкладної медичної допомоги, поспілкувався з учасниками курсу.
«Українські фахівці здобули необхідні знання та практичні навички, що базуються на міжнародних стандартах і посилять їхню спроможність у наданні допомоги постраждалим під час війни. Це – надважливі навички для українських медиків і я щиро вдячний колегам за таку підтримку», – зазначив ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Юрій Кучин.

Великий Київ у Google News

підписатися