Власники відомої мережі ресторанів виводили кошти в рф та розвивали бізнес в Москві

Автор: Марія Супрун
15:15 01.06

Столичні правоохоронці розслідують злочинну діяльність власників відомої мережі ресторанів щодо легалізації та виведення коштів в рф. Відкрито кримінальне провадження за фактом дій, направлених на підрив національної безпеки та підтримання держави агресора після силового вторгнення на територію України.

Власники відомої мережі ресторанів виводили кошти в рф та розвивали бізнес в Москві

Як розповіли в прокуратурі, незважаючи на введення санкцій та вторгнення рф в Україну, українські громадяни – власники мережі ресторанів, кількість яких налічує до 70 закладів, 12 з яких розташовані у москві, зберегли контроль над бізнесом на території країни-агресора, шляхом перейменування московської частини бізнесу та передавши її в управління компанії, підконтрольній відомому російському ресторатору.

Слідством також встановлено, що учасники схеми займалися легалізацією грошових коштів, отриманих в Україні незаконним шляхом з подальшим виведенням їх на територію рф, а також на рахунки кіпрської компанії, через яку здійснювалося фінансування та управління бізнесом в росії.

Правоохоронці провели обшук в головному офісі групи компаній, розташованому в Києві, під час якого виявлено та вилучено документацію з відомостями про функціонування бізнесу на території рф, комп’ютерну техніку, готівкові кошти на загальну суму понад 1, 5 млн гривень, документацію, що має значення для розслідування кримінального провадження.

В СБУ назву мережі не назвали, але як повідомляє УП, мова про Tarantino family (входять, зокрема, ресторани “Муракамі”, “Руккола”, “Дрова”, “Варенична”).

Нагадаємо, на Київщині затримали ділка, який “допомагав” ухилянтам виїхати за кордон.

Великий Київ у Google News

підписатися