Власники київського ресторану “Редкая птица” не виплачують зарплату працівникам

Автор: Марія Супрун
16:33 28.05

Мешканці столиці вже неодноразово чули про скандальні ситуації, що викликають обурення, щодо роботи закладів київських рестораторів Дмитра Заходякіна та Аліни Косічкіної (Holy Burger, “Хлібний”, “Редкая птица”). Зокрема, цього разу це стосується не виплати працівникам закладу “Редкая птица” заробітної плати.

Власники київського ресторану “Редкая птица” не виплачують зарплату працівникам

Про це розповіла в Instagram працівниця ресторану Поліна Юхимович, яка “доповнила список неприємних історій”.

За її словами, декому виплатили благодійну допомогу в розмірі 1800 грн, але зарплату так і не віддали.

Вже йде третій місяць, як мені та багатьом моїм колегам вже здається марним очікувати власні зароблені кошти. Так, деяким насправді виплатили благодійну 1800 грн, комусь, можливо, і всю суму, але таких людей одиниці. За інших нікому нічого невідомо. На запитання «коли?» вже в котре чується тільки «графік виплат вже створений, виплати йдуть», хоча ми всі прекрасно розуміємо, як вони «йдуть» – на місці. На запитання «як ми зараз числимось, хто ми є і що далі?» отримуємо у відповідь повний ігнор, як і на всі інші турбуючі та важливі проблеми“, – написала дівчина.

Вона додала, що зараз почали масово зачиняти і розбирати ресторани, в яких люди працювали, але жодного про це повідомлення чи попередження не було.

Взагалі ні одного, щоб люди змогли забрати власні речі чи цінні папери, чи будь що інше, що належало їм. Просто мовчки наймали робітників, що розбирали все майно і техніку, видаляли місця з карт, а ми дізнавалися про це лише випадково, проходячи повз минулі робочі місця“, – пише працівниця ресторану.

Інші експрацівники також зазначають, що в ресторані “Редкая Птица” виплата заробітної плати стала останнім пунктом у списку “добрих справ”. Власники донатять ЗСУ, виправдовуючись цим перед командою та “відтягують” час. 

Дмитро Заходякін та Аліна Косічкіна

Нагадаємо, минулого року «Редкая птица» була спіймана на порушенні карантину.

Як повідомлялося раніше, у Києві закрили два ресторани «Хлібний».

Великий Київ у Google News

підписатися