Влада звітує, що у передмісті відновлено третину об’єктів, пошкоджених внаслідок останніх атак росіян

Автор: Любава Лисичкіна
19:34 15.01

Так, внаслідок атаки 2 січня було пошкоджено 99 об’єктів у 5 районах області.

Влада звітує, що у передмісті відновлено третину об’єктів, пошкоджених внаслідок останніх атак росіян

 Про це повідомив голова КОВА Руслан Кравченко.

 Основна частина пошкодженого – житло, зокрема, 14 багатоквартирних будинків та 50 приватних. На сьогодні вже відновлено повністю або частково 38 об’єктів, на інших – активно тривають роботи.

Загальни ситуація по області

В першу чергу, проводяться поточні ремонти, які не потребують значного фінансування. Встановлюються вікна, відновлюються фасади та дахи, вуличне освітлення.

Вишневе

У місті Вишневому, яке найбільше постраждало від атаки, повністю вивезено пошкоджені вікна, рами, двері, побутове сміття. Відновлено подачу тепла, води, світла, газопостачання.

Завдяки допомозі міжнародного фонду Global Empowerment Mission вже встановлено 317 віконних блоків у 3 багатоповерхівках. Решту – понад 200 встановлять найближчими днями.

єВідновлення

Українці потребують допомоги  в оформленні заявок на єВідновлення. За допомогою спеціалістів адміністрації вже подано 40 таких заяв.

Як відомо,  ворог здійснив масові атаки на Київ наприкінці та на початку року. 2 січня Росія запустила у бік української столиці безпілотники та ракети. У місті працювала протиповітряна оборона. 

Внаслідок ворожої атаки у кількох районах сталися руйнування та пожежі. Зокрема, у Подільському районі зайнялися кілька складів, згоріли автівки в автосалонах. У Святошинському – постраждала будівля соціальної інфраструктури. У Печерському – влучання в багатоповерхівки. В Оболонському також загорілось складське приміщення. У Деснянському сталося загоряння будівлі супермаркету. У Солом’янському районі постраждала багатоповерхівка, жителів евакуювали. Десятки людей були травмовані.

Великий Київ у Google News

підписатися