Влада продовжує воювати з бойовими генералами – Геращенко

Автор: Марія Супрун
15:50 06.09

Влада продовжує ницо воювати з бойовими генералами, які в час російської агресії взяли на себе відповідальність за переоснащення армії.

Влада продовжує воювати з бойовими генералами – Геращенко

Про це у Facebook пише співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

Вона повідомила, що судове засідання, де мали розглядати апеляційну скаргу щодо запобіжного заходу генералу Павловському, вкотре переносять через раптову відпустку судді.

«Генерала Павловського вже 2 місяці незаконно тримають в СІЗО і фактично позбавили права на апеляцію. Сьогодні мав відбутися розгляд апеляційної скарги. За годину до засідання суддя оголосила, що йде у відпустку. До того в судове засідання не з’являлися прокурори, також був «замінований» суд», – нагадала Геращенко.

Геращенко зауважила, що все це робиться за вказівками з Банкової.

«Творити таке може один офіс – який має безпосередній вплив на прокуратуру і судову владу. Це Банкова. Яка змарнувала життя Ріфа і Юлі Кузьменко, тепер намагається дискредитувати генерала Павловського, директора заводу «Кузня на Рибальській» Шандру лише за те, що вони посміли випускати українські військові катери і взяти їх на оснащення української армії», – обурюється Геращенко.

Співголова фракції додала, що справа шита зеленими нитками.

«Це політично вмотивовані переслідування і тортури. Бо як інакше назвати те, що слідчі жодного разу не проводили жодних слідчих дій, а самим Павловському і Шандру відмовлено в праві на апеляції», – резюмує Геращенко.

Читайте також: Зеленський хизується на параді армією і судить генерала Павловського, який її оснащував – Погребиський

Нагадаємо, 12 липня Печерський суд обрав колишньому заступнику Міністра оборони запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 475 млн гривень. 2 липня слідчі ДБР повідомили Павловському про підозру в змові та організації постачання до армійських підрозділів протягом 2016-2018 років військової техніки низької якості.

Раніше 7 липня Печерський суд обрав голові правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 443 млн гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися