Влада Києва збільшила фінансування ГУР

Автор: Анна Ткаченко
18:40 03.11.2023

Міська влада Києва збільшила фінансову допомогу для Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Вона додатково виділила 24,6 мільйона гривень.

Влада Києва збільшила фінансування ГУР
Світлодіодне освітлення

Про це інформує ГУР.

Відповідне рішення було ініційоване міським головою Віталієм Кличком. Депутати Київської міської ради проголосували фінансування розвідки.

Разом із 60 мільйонами гривень, які скерували для воєнних розвідників 31 серпня, загальна сума додаткової фінансової допомоги для ГУР МО України з боку міської влади Києва склала 84, 6 мільйона гривень.

Кошти платників податків зі столичної скарбниці будуть спрямовані на закупівлю зброї, військової техніки та обладнання з метою посилення ефективності бойових завдань, які цілодобово виконують українські розвідники на війні з російським агресором.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України подякувало столичній владі та громаді Києва за важливу допомогу і підтримку. Так, у межах програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки, столиця виділила з міського бюджету 250 млн грн для підтримки Воєнної розвідки України. За відповідне рішення, ініційоване мером Києва Віталієм Кличком, нещодавно проголосували депутати Київської міської ради.

Великий Київ у Google News

підписатися