Влада Грузії допомагає росіянам обходити санкції – розвідка

Автор: Володимир Хлєбников
13:45 04.04

Росіяни налагоджують канал контрабанди підсанкційних товарів через територію Грузії. Представники грузинських спецслужб отримали вказівку не перешкоджати діяльності контрабандистів.

Влада Грузії допомагає росіянам обходити санкції – розвідка

Про це 4 квітня повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Через запровадження міжнародних санкцій РФ позбулась можливості постачання великої номенклатури товарів військового, подвійного та цивільного призначення. Щоб обійти санкції російські агенти налагоджують канали контрабанди, які проходять, зокрема, територією Грузії. При цьому, представники грузинських спецслужб отримали вказівку від політичного керівництва не перешкоджати діяльності контрабандистів“, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ворог один: колишній міністр оборони Грузії воює в Україні проти рашистів

Розвідники зазначили, що відомо про ще один канал постачання до РФ товарів військового призначення – Східною Азією. Через нього до країни-окупанта поставляються запчастини для техніки, електроніка та оптичні прилади.

Також розглядається можливість відновлення авіасполучення між Грузією та РФ.

Своєю чергою Центр протидії дезінформації при РНБО України наголосив, що союзу росії, Китаю та Індії, про який так жваво розповідають рашисти, в реальності не існує.

Як відомо, Грузі та Молдова відмовляються приєднатися до пакета антиросійських санкцій. Влада цих країн називає свою позицію “нейтральною”.

Читайте також: Санкції проти РФ у дії: зупинка заводів, безробіття

Великий Київ у Google News

підписатися