Вкладникам банку “Аркада” почали повертати гроші

17:14 11.09.2020

З 11 вересня Фонд гарантування вкладів фізосіб почав виплачувати кошти вкладникам неплатоспроможного АТ АКБ «Аркада». Всі, хто мав депозит у фінустанові, отримають свої гроші і проценти, але не більше 200 тисяч гривень.

Вкладникам банку “Аркада” почали повертати гроші

Як повідомляє пресслужба ФГФО, виплати будуть здійснюватись за договорами банківського вкладів, строк дії яких закінчився до 25 серпня 2020 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).

Вкладникам повертатимуть суму вкладу, з відсотками, нарахованими на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Для отримання коштів вкладникам необхідно звернутися до банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Фізособи – резиденти додатково пред’являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Держреєстрі фізосіб – платників податків (крім осіб, у паспорті яких контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків або територіальними підрозділами Державної міграційної служби України внесено дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків / внесено запис про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків в електронному безконтактному носії або на паспорті проставлено слово “відмова”). 

Читайте також: Банкрутство “Аркади”. Як вирішуватимуть проблеми вкладників та будівництва

Нагадаємо, наприкінці серпня банк “Аркада” визнано “проблемним” – головний офіс установи арештовано, а президента взято під варту – застава 21 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...