Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на Київський міський центр зайнятості.
До першої трійки найбажаніших співробітників увійшли ріелтор (25 тис. грн), електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій (24,4 тис. грн) та головний механік (23,8 тис. грн).
Далі, відповідно до даних центру зайнятості, йдуть:
- керівники відділів або структурних підрозділів (22,7 тис. грн),
- електромонтер контактної мережі (22 тис. грн),
- виконавчий директор та продюсер (21,8 тис. грн),
- інженер-програміст (21,7 тис. грн),
- муляр (21 тис. грн),
- газозварник, випробувач та слюсар-складальник двигунів, електромонтажник будівельний, ливарник металів і сплавів (по 20 тис. грн).
У службі зайнятості зазначають, що у Києві стабільно високий попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи: вихователів, інженерів, вчителів, економістів, медсестер, бухгалтерів. У дефіциті – представники робітничих професій.
На даний час на одну вакансію у Києві в середньому претендують троє безробітних, тоді як на відповідну дату минулого року – один безробітний. Всього, на 18 січня 2021 року, роботодавці столиці поінформували столичну службу зайнятості про наявність 7038 вакансій.
Найбільше претендентів на одне вільне робоче місце налічується у сферах інформації і телекомунікації та фінансової і страхової діяльності (по 29 осіб), надання інших видів послуг (16), тимчасового розміщування й організації харчування (7 осіб).
За професійними групами, найбільше претендентів на одну вакансію – серед законодавців, керівників, менеджерів (29 осіб), а найменше – серед кваліфікованих робітників та представників найпростіших професій.