Віталій Кличко захворів і незаконно поклав виконання своїх обов’язків на заступника

Автор: Макс Юр’єв
09:20 26.02

Мер Києва тимчасово непрацездатний.

Віталій Кличко захворів і незаконно поклав виконання своїх обов’язків на заступника

Про це повідомив у своєму дописі громадський активіст Георгій Могильний.

Як він зазначає, це може бути пов’язано з інформацією, що Офіс Президента знайшов заміну Кличку на посаді голови КМДА, яку він суміщає з виборною посадою Київського міського голови.

Віталій Кличко прихворів, але невідомо чим – варіант гострого запалення хитрощів виключати теж неможна, враховуючи останні чутки про вибір в ОП кандидатури на посаду голови КМДА замість Кличка»,

– йдеться у дописі активіста.

На підтвердження цього опублікував відповідне розпорядження київського міського голови, в якому виконання обов’язків голови КМДА покладається на заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

Крім того документ чомусь надруковано на бланку Київського міського голови, хоча це різні посади.

Цікавіше, що він в кінці дня 25-го призначив Мондриївського саме з 25-го, а не з 26-го. Такі речі просто так там не роблять навіть професійні боксери з професійними захворюваннями»,

– наголошує Могильний в коментарях, зазначаючи, що файл з розпорядженням від 25 лютого було внесено до системи документообігу цього ж дня о 17:20.

Також Георгій Могильний вказує на абсурдність документу, оскільки повноваження передавались не з наступного дня, а з дня публікації, коли Віталій Кличко вже був непрацездатний, тобто він і не мав права підписувати таке розпорядження.

«Виходить дурня: Кличко 25-го призначив Мондриївського з 25-го, але вже 25-го Кличко не виконував свої обов’язки, бо був “тимчасово непрацездатним” та, відповідно, не мав права підписувати розпорядження. У таких випадках передача відбувається взагалі автоматично – це врегульовано внутрішніми положеннями, а якщо наказ, то з наступного дня робиться, щоб не було конфлікту і наказ не визнали незаконним», – коментує активіст.

Якщо переглянути дописи активіста, то стає зрозумілим, що це далеко не перше розпорядження Віталія Кличка, що суперечить чинному законодавству України.

Щодо невідповідності посад в шапці і тексті бланку розпорядження, Могильний повідомив, що подібна незаконна схема була запроваджена ще при керуванні столицею Олександром Омельченко.

В наведеному викривальному дописі за 2019 рік зазначається, Віталій Кличко боровся з цією схемою, коли мером Києва був Леонід Черновецький, але прийшовши до влади просто її очолив. Вона створена для монополізації мером влади при повному уникненні відповідальності, яку перекладають на підлеглих, які готують документи на підпис.

Можливим кандидатом на посаду голови КМДА активіст назвав колишнього заступника голови Адміністрації Президента Віталія Ковальчука.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...