Віталій Кличко взяв участь у саміті Інституту Стерна Стюарта в Німеччині, де зокрема обговорюють відбудову України

Автор: Анна Ткаченко
10:28 17.09.2023

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у саміті Інституту Стерна Стюарта, що відбувається в Німеччині, і в якому беруть участь політики та бізнесмени з різних країн. Кличко, як один із ключових спікерів, говорив про важливість посилення підтримки України. Та, разом з колишнім радником з Національної безпеки та послом США в ООН Джоном Болтоном, взяв участь у дискусії «План Маршалла ІІ – Як швидко почати відбудову України».

Віталій Кличко взяв участь у саміті Інституту Стерна Стюарта в Німеччині, де зокрема обговорюють відбудову України

Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Наголосив, що український народ героїчно протистоїть агресору на фронті і в тилу. А від наших партнерів ми очікуємо подальшого нарощування всіх видів допомоги Україні, незважаючи на можливі економічні труднощі та голоси скептиків. Бо перемога над оскаженілим агресором важлива не тільки для України, – зазначив мер Києва. – Успіх же відбудови, майбутнє України залежить від того, якою державою вона вийде з війни. Критично важливо втілювати реформи навіть в умовах воєнного стану, як би складно не було. Важливим завданням залишається судова реформа, боротьба з корупцією, ефективне державне управління, сильне місцеве самоврядування. На цьому також наголошують і наші партнери. Бо ці перетворення — ключові для набуття Україною повноправного членства в ЄС, яке теж матиме виключне значення для повоєнної відбудови України», – підкреслив Віталій Кличко.

Інститут Стерна Стюарта є партнером Мюнхенської безпекової конференції та одним з найвпливовіших аналітичних центрів і має великий вплив на формування політичної думки в Німеччині.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко разом із міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом та іншими політиками Німеччини й країн ЄС взяв участь у Вестфальській мирній конференції, що відбувається в Мюнстері. Зокрема, з Борисом Пісторіусом мер Києва обговорив подальшу допомогу Україні. Особливо, постачання далекобійної зброї, на яку очікує наша держава. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися