Віталій Кличко у міськраді міста-побратима Лейпцига дякував німцям за допомогу і просив нову

Автор: Галина Ворона
18:29 15.11.2023

Мер Києва Віталій Кличко цими днями перебуває за кордоном з робочою поїздкою. Сьогодні він виступив у міській раді Лейпцига, який є містом-побратимом Києва, та закликав депутатів і надалі робити все можливе для підтримки й допомоги Києву та Україні.

Віталій Кличко у міськраді міста-побратима Лейпцига дякував німцям за допомогу і просив нову
оренда квартири Київ

Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

Подякував владі та громаді міста-побратима за підтримку і системну допомогу Києву та Україні. Гуманітарну, економічну, за облаштування понад 10 тисяч наших громадян, які знайшли тимчасовий прихисток у Лейпцигу. Також звернувся до депутатів німецького міста-побратима робити все можливе для подальшої підтримки й допомоги Києву та Україні. Зокрема, в умовах агресивної пропаганди, яку росія розгортає в Європі”, – поділився Віталій Кличко.

Він уточнив, що від початку повномасштабної війни Лейпциг передав Києву, зокрема, понад 100 генераторів, обладнання для підприємств критичної інфраструктури (на суму 2,5 млн євро). А також – 14 пожежних авто. Із яких 7 – нових і суперсучасних. Автівки сьогодні працюють на ліквідації надзвичайних ситуацій у столиці.

Читайте також: Кличко отримав у Берліні премію за внесок у німецько-європейське взаєморозуміння 

Нагадаємо, під час цієї закордонної поїздки Віталій Кличко спілкувався з мером Стокгольма про важливі для Києва питання, провів низку важливих зустрічей у Лейпцигу, взяв участь у великій конференції у Лейпцигу, де говорили про співпрацю між містами і допомогу Україні у повоєнному відновленні.

Великий Київ у Google News

підписатися