Віряни УПЦ МП пройшли Києвом хресною ходою: із заявлених церквою 350 тисяч учасників у масці не було жодного (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Галина Ворона
15:52 27.07

Українська православна церква Московського патріархату організувала сьогодні у столиці молебень і хресний хід до 1033-річчя Хрещення Русі.

Віряни УПЦ МП пройшли Києвом хресною ходою: із заявлених церквою 350 тисяч учасників у масці не було жодного (ФОТОРЕПОРТАЖ)

З самого ранку рух в центрі Києва перекрили. Віруючі прибували на Володимирську гірку, де спочатку пройшов молебень, а потім всі попрямували хресним ходом до Печерської лаври. Серед учасників заходів помітили нардепів Вадима Новинського і Юрія Бойко.

Молебень очолив предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій. Після молебню колонна вірян відправилась у великий Хресний хід в Успенську Києво-Печерську лавру, де відбудеться всеношна.

Хода практично паралізувала рух транспорту у столиці. Захід пройшов без інцидентів, деяким прихожанам ставало погано через спеку і їм знадобилась допомога медиків.

За підрахунками УПЦ (МП), сьогодні на хресний хід зібралося близько 350 тисяч вірян з усієї країни – прихожани 53 єпархій УПЦ МП. Якщо це правда, то через кілька днів слід готуватись до спалаху коронавірусу, адже ніхто не переймався ні збереженням дистанції, ні носінням масок.

Читайте також: “Захисти, святий княже, від Варфоломія”. “Московські” віряни піднялися на Володимирську гірку (ВІДЕО, ФОТО)  

Нагадаємо, УПЦ МП організувала сьогодні у Києві Хресну ходу. Через це у центрі Києва перекрили вулиці і посилили заходи безпеки, а частина громадського транспорту змінила свої маршрути.

Великий Київ у Google News

підписатися