“Віра й любов – велика сила”: привітання родини Порошенків з Різдвом

17:56 06.01

П’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зі своєю родиною привітали українців з Різдвом Христовим.

“Віра й любов – велика сила”: привітання родини Порошенків з Різдвом

Відеопривітання із Свято-Михайлівського Видубицького монастиря опубліковано на сторінці політика у Facebook.

Як зазначив Порошенко, протягом непростого року українці допомагали один одному в складних обставинах, підтримували, захищали, підбадьорювали.

Ми так робимо завжди. Це і є солідарність. Українська та європейська…Вірю, разом ми переможемо будь-яке зло. Віра й любов – велика сила. І любов до Бога, і любов один до одного, до землі і до рідної країни, любов до батьків і дітей, до своєї справи“, – зазначив лідер “ЄС”.

Також він закликав згадати в цей день про солдат, що боронять нашу землю, про медиків, які рятують наших близьких, про капеланів, волонтерів, благодійників, про всіх достойних громадян, які відчувають відповідальність за людей і країну.

Ми належимо до різних конфесій, але вся наша культура й історія уже більше тисячі років визначаються спільною великою християнською традицією. Нехай же новонароджений Христос подасть щастя в кожен дім, а Україні – мир. Радуйся земле, Христос народився!“, – привітав українців Порошенко.

Нагадаємо, рівно два роки тому передріздвяного дня Православна Церква України отримала Томос про автокефалію. Порошенко також привітав українців з річницею підписання Томосу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...