Вікенд в ОАЕ: що подивитися та чим зайнятися?

13:37 08.06

Цікава та насичена культурно-розважальна програма зробить вихідні за кордоном незабутніми.

Вікенд в ОАЕ: що подивитися та чим зайнятися?

Якщо ви мрієте хоч ненадовго потрапити у казку, бронюйте на https://bronix.ua/hot-tours/kiev тури в ОАЕ! Одночасно враховуйте, що це релігійна мусульманська країна, де діють свої правила та звичаї. Саме їх треба враховувати, якщо ви плануєте візит до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Чим зайнятися у п’ятницю

Так-так, вихідні в ОАЕ починаються у п’ятницю, яку найбільш релігійні громадяни проводять за молитвами. У цей день частина ресторанів, кафе та продуктових магазинів зачиняється, а на дорогах нерідко утворюються затори через людей, які поспішають до мечеті. Також для туристів закриті релігійні об’єкти, тож огляд національних пам’яток краще перенести на інший день. Окрім того, місцеві мешканці насолоджуються вихідним, проводячи його в аквапарках, у торговельних центрах.

Аби провести п’ятницю весело та з користю, можна зазирнути у найближчий магазин запастися їжею та поїхати на пляж. Засмагайте, купайтеся, насолоджуйтеся красою арабської оази серед пустелі. Якщо ви проводите вихідні в Дубаї, можна поїхати на «пальмові» острови, адже транспорт працює за звичайним графіком.

Чим зайнятися в суботу?

У цей день відкриті більшість музеїв, історичних та культурних пам’яток. Субота є офіційним вихідним для більшості місцевих, тому торгівельні центри лишаються досить багатолюдними.

Чим зайнятися у неділю?

Неділя — день, коли починається офіційний робочий тиждень в ОАЕ. Подумайте, де б ви хотіли побувати наостанок? Можна завітати до торговельного центру, зануритися у бурхливі веселощі аквапарку, подивитися на визначні пам’ятки, які не вмістились в суботу.

То якими зробити вихідні в ОАЕ?

Підбираючи короткий тур на сервісі бронювання Bronix, уважно підраховуйте кількість вільних годин, адже трансфер з аеропорту, поселення до готелю також вимагають деякого часу. Не намагайтесь охопити усі можливі розваги — цю помилку роблять навіть досвідчені туристи. Такий підхід лише призведе до зайвого стресу та завадить насолодитися враженнями.

Важливо врахувати місцеві звичаї емірату! Є більш або менш релігійні місця. Наприклад, Дубай має репутацію одного з найдемократичніших еміратів у цьому плані. Тут мало установ зачинається у п’ятницю, а для туристів підготовлені розважальні програми на кожен день. Відчуваєте, що не подивитесь все? Тоді рекомендуємо обирати більші за тривалістю тури, які дозволяють відвідати максимальну кількість цікавих місць!

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...