Військовий, якого дивом врятували в Амосова, діставши уламок з серця, став батьком

Автор: Любава Лисичкіна
22:11 27.05

Навіть невелике фізичне навантаження, різкий рух чи удар у грудну клітку військовослужбовця міг закінчитись летально.

Військовий, якого дивом врятували в Амосова, діставши уламок з серця, став батьком
Світлодіодне освітлення
 
Насправді історія Юрія Клюка унікальна. Чоловік отримав важке поранення в серце. 
 
“Дуже добре пам’ятаю той день. Я був на позиції, ворог підійшов дуже близько і обстріляв. Я хоч був і в бронежилеті, все одно отримав поранення. Уламок пройшов збоку, під рукою. Молив Бога, щоб дав мені шанс вижити і побачити сина. Дуже переживав за дружину, бо їй не можна було зовсім хвилюватися. Я щиро дякую лікарям Інституту Амосова, що врятували моє життя», – ділиться військовий.
 
Металевий уламок розміром 9Х7,7 мм знаходився на рівні Th4 між низхідною аортою, устям лівої підключичної артерії, стравоходом і хребтом. Тому навіть невелике фізичне навантаження, різкий рух чи удар у грудну клітку військовослужбовця міг закінчитись летально.
 
Завдяки професійності кардіохірургів, уламок вдалося вийняти неодимовим магнітом. До речі, оперативне втручання обійшлося без розрізу грудини, а через міжреберний розріз. Це дозволить пацієнту, який поки що проходить реабілітацію після операції, швидше повернутися до активного життя.
 
Сьогодні у військового з Луцька народився син.  Довгоочікуваного хлопчика, первістка батьки уже встигли назвати Євгеном.  
Вже зовсім скороо Юрій обійме своїх найрідніших людей.
 

Великий Київ у Google News

підписатися