Військовий стан: важливе в Києві на 23 квітня

Автор: Марія Супрун
21:43 23.04

Напередодні Великодня в Києві спокійно, але лунають сигнали повітряної тривоги. Міська влада закликає киян не втрачати пильність під час святкувань: слідувати в укриття та дотримуватися комендантської години. Ворог непередбачуваний, а ймовірність повітряних атак дуже висока.

Військовий стан: важливе в Києві на 23 квітня

Про це повідомляє КМДА.

Комендантська година під час святкування Великодня у Києві та області триватиме із 23:00 23 квітня до 5:00 24 квітня. Богослужіння у храмах вночі відбуватимуться в режимі онлайн-трансляції. Після свята комендантська година триватиме щоночі із 22:00 до 05:00. 

Нагадуємо, що на період дії воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів у Києві, а також в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки. Відвідувати інші місця відпочинку на природі також небезпечно, адже на околицях Києва та в області тривають роботи з розмінування.

Натомість у Києві вже весна. Озеленювачі у цьому році вже висадили більше 1000 дерев та понад 4700 кущів.

Наразі в оранжереях кожного району вирощуються квіти, які незабаром будуть висаджені на клумбах міста. Як тільки погода стане сприятливою, теплішою, ці квіти прикрасять парки, сквери, центральні вулиці, бульвари та проспекти.

У київських лісах цього сезону висаджено 85 тисяч сіянців сосни. Це дуже важлива робота, адже київські лісопаркові господарства активно допомагають Збройним силам України, надаючи деревину, пиломатеріали, зокрема для зведення захисних споруд. Одночасно місто відновлює зелені насадження.

У центрі Києва розквітли 100 тисяч тюльпанів як символ Небесної Сотні: на Майдані Незалежності, біля будівлі МЗС та на території Софії Київської. Сьогодні вони нагадують киянам, зокрема, і про те, що війна в Україні триває вже не один рік. 

Але триває і життя. Зокрема, і в київському зоопарку. Зоопарк зачинений для відвідувачів, але догляд за тваринами не припиняється. Працівники зоопарку (зоокіпери, ветеринари, інженерна служба та інші) перебувають на місці 24/7, аби тварини були здорові, доглянуті та нагодовані. Як повідомлялося, слон Хорас одразу прямує в укриття, коли чує сигнал повітряної тривоги (ФОТО).

Нагадаємо, нова кільцева електричка в Києві встановила рекорд.

Великий Київ у Google News

підписатися