Військовий із службовим собакою кілька годин їхав у тамбурі поїзда, бо перевозив чотирилапого не за правилами

Автор: Галина Ворона
13:25 29.03

Військовослужбовця, який їхав із службовою собакою з Києва до Чернігова, не впустили на його місце у потягу “Інтерсіті”. Вони були змушені всю дорогу простояти в тамбурі.

Військовий із службовим собакою кілька годин їхав у тамбурі поїзда, бо перевозив чотирилапого не за правилами

Про це пише волонтерка Дар’я Бронська.

Дівчина розповіла, що побачила у тамбурі потяга військового, який там стояв разом зі своїм собакою та речами на підлозі. Їхати їм треба було понад 2,5 години.

На запитання, чому хлопець стоїть там, він відповів, що до салону не пускають саме через собаку.

Мені соромно, що в країні війна, а людина у військовій формі зі своїм хвостатим другом не може проїхати з пункту “А” в пункт “Б” з усіма зручностями разом у вагоні. Я була в такому шокові, що навіть не втримала сліз. Людина, яка нас захищає, і службовий собака мають їхати понад 2,5 години у тамбурі”, – додала вона.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений НарКОТІК (@daria_bronska)

“Укрзалізниця” у коментарі під дописом наголосила, що є затверджені правила перевезення тварин, яких пасажири мають дотримуватися.

Згідно з ними, у регіональних поїздах собаки великих порід (вищі за 45 см у холці) перевозяться в крайніх тамбурах першого й останнього вагонів під наглядом супроводжувача, водночас на них має бути намордник та повідець.

Водночас в перевізник визнає, що назріла потреба внести зміни до чинних правил перевезення тварин у поїздах відповідно до реалій сьогодення, та запевняє, що якнайшвидше опрацює цю ситуацію та змінить правила з урахуванням усіх обставин.

Читайте також: Репера і військового Олександра Ярмака обікрали у поїзді

Нагадаємо, у 2022 році військового, який їхав з фронту до родини в Київ, на сім годин вигнали в тамбур через скарги пасажирів на “поганий запах”.

Великий Київ у Google News

підписатися