Військових та добровольців нагородили відзнаками Київського міського голови

15:01 28.06.2023

Від імені Київського міського голови Віталія Кличка військових та добровольців нагородили медалями «Честь. Слава. Держава». Відзнаки вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Військових та добровольців нагородили відзнаками Київського міського голови
оренда квартири Київ

«Україна сьогодні бореться, віддаючи найцінніше – життя своїх кращих синів та дочок. Бореться, аби жити на своїй землі в незалежній державі, сповідувати свої ідеали та принципи. Ставати на одне коліно перед тими, хто на щиті, але не ставати на коліна перед ворогом. Ворог не зміг взяти Київ за три дні тільки завдяки мужності наших Захисників та Захисниць. Українські військові, добровольці, бойові медики щоденно працюють заради Перемоги, заради порятунку мільйонів життів від російської тиранії. Кривавою ціною завершується формування нової української нації. Нації, яка йде своєю дорогою, демонструючи світові силу й міць», – наголосив Володимир Бондаренко.

Він подякував військовим та добровольцям за те, що вони роблять кожен день, кожної хвилини, аби наблизити час української Перемоги.

Нагадаємо, директорку заповідника «Софія Київська» й журналіста нагородили французьким орденом.

 

Великий Київ у Google News

підписатися