Військовослужбовець засумнівався у оголошені про “збір екіпірування для щойно мобілізованого” – в чому проблема та чи слати донати

Автор: Оксана Тупальська
17:30 08.03

Військовослужбовець Іван натрапив на оголошення від щойно мобілізованого в ЗСУ, який просить скинутись на екіпірування. Воїн каже, що таку об’яву збору варто уважно вивчити.

Військовослужбовець засумнівався у оголошені про “збір екіпірування для щойно мобілізованого” – в чому проблема та чи слати донати
Світлодіодне освітлення

“Вперше за довгий час побачив пост, де людина оголошує збір на “одяг та екіпірування” для себе бо нещодавно “потрапила до лав ЗСУ і скоро на бойові”. При цьому на фото на ній форма, берці, шолом, маскхалат, РПС, броня. Не хочу нічого поганого сказати, але думав такого вже і не буває”, – зазначив Іван Пінчук. 

Він додав, що зазвичай донати збирають на щось конкретне і таке, на що не вистачає зарплати.

“Це може бути просто хвилювання, що наче “нічого нема”. Може від незнання. А може дійсно щось треба. А може і да. Дуже по-різному буває”, – підповідає військовослужбовець. 

Коли користувачі уточнюють, що може мобіліщованому зарплату не платять, Іван, зважаючи на ті відомості, які він має, перебуваючи у ЗСУ, відповідає:

“20 тисяч (зарплати). Одяг і захист вже давно видають усім. Чимось перший час часто можуть поділитися побратими. Ну і, якщо перший місяць, то там зазвичай нічого і не треба купляти, бо в цей час ти зазвичай в учебці чи в частині знаходишся. Тим більше, найчастіше ти ще і не знаєш, що тобі реально потрібно”.

Раніше “ВК” розповідав, що автор книги «Як «звірі» воювали»: ТрО очима «Піджака» збирає на позашляховик, яким будуть перевозити поранених.

«Досвід попереднього (другого) бойового виходу частини показав, що без такого транспорту рятувати піхоту в окопах практично неможливо, а сподіватися на сусідні частини, в яких такий транспорт є, коли йдеться про життя чи смерть – значить не робити все можливе для збереження особового складу», – говорить автор книги і ініціатор збору.

Великий Київ у Google News

підписатися