Військові лікарі мобільних шпиталів у зоні бойових дій не отримують 100 000 грн – волонтерка

Автор: Ольга Даниленко
17:45 06.07

Волонтерка запросила Командування Медичних сил ЗСУ виїхати з Києва й відвідати зону бойових дій та пояснити військовим лікарям мобільних шпиталів, які оперують поранених 24/7, чому вони не достойні отримувати бойові 100 тисяч гривень.  

Військові лікарі мобільних шпиталів у зоні бойових дій не отримують 100 000 грн – волонтерка

Про це заявила голова ГО “Волонтерська сотня “Доброволя” Наталія Воронкова, яка у зоні бойових дій допомагає задовольнити потреби мобільних шпиталів, медиків, військових підрозділів.  

Військові лікарі, які знаходяться у мобільному шпиталі, в тому ж Краматорську, який обстріляли у неділю, отримають тільки грошове забезпечення у вигляді заробітної плати й тільки плюс 30 тисяч ЗСУ. Все, 100 тисяч вони не отримають – ні у Краматорську, ні у Лисичанську, ні у Бахмуті, ні у Торецьку, ні у Курахові. В тих місцях, які наближені до лінії розмежування, які постійно обстрілюються”, – розповіла волонтерка в ефірі ТК 5 канал  

Воронкова наголосила, що така проблема виникла через те, що Командувач Медичних сил ЗСУ Тетяні Остащенко наплювати на військових медиків у зоні бойових дій.      

“Я знаю, що наразі це питання неодноразово підійматися на нарадах. До мене дійшла інформація, що пані Остащенко сказала: “З якого дива вони претендують на ці 100 тисяч?” Я хотіла б запросити тоді керівний склад Командування медичних сил пооперувати тут до 5-ї, до 7-ї години ранку. А не сидіти там у Києві. Хай подивляться який тут вал операцій і хай вона скаже, що вони не достойні отримувати цих 100 тисяч”, – наголосила волонтерка.  

Читайте також: У військових на фронті Велике питання: чому армію досі забезпечують волонтери, а не Міноборони – Бутусов   

Нагадаємо, Міноборони замовило лише 200 000 зимових курток для військових – лише кожен п’ятий солдат буде у зимовій куртці.   

Як повідомляв ВК, в Україні знімають фільм про волонтерку із суперсилою та порятунок дитини з Бучі. 

Великий Київ у Google News

підписатися