Війна РФ проти України є наслідком непокараних світом Сталіна та комунізму – глава УГКЦ

Автор: Ольга Даниленко
17:45 19.04

Сучасний державний фашизм РФ – це чергова еволюція комуністичної ідеології. Російський напад на Україну є наслідком того, що світ не засудив Сталіна та комуністичну ідеологію, як Гітлера та нацизм. 

Війна РФ проти України є наслідком непокараних світом Сталіна та комунізму – глава УГКЦ

На цьому наголосив глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав.

Ця війна з Росією є наслідком того, що не було покаяння за комунізм. Над Сталіним й комуністичною ідеологією не відбулося всесвітнього суду, так само як над нацистами відбувся Нюрнберзький процес. На жаль, чогось подібного, над цією комуністичною ідеологією не відбулося. І тому вона продовжує вбивати”, – пояснив Отець Святослав у прямому ефірі ТК “Прямий”.

Глава Української греко-католицької церкви додав, що саме з оновленою ідеологією комунізму російські військові вбивають українців, а керівництво РФ бажає знищити українців як націю.

Читайте також:  У Бучі орки з дитячого табору зробили справжній Освенцим (фото 18+)

Ми бачимо, що ця ідеологія сучасна великодержавницька – це чергова еволюція комуністичної ідеології. Це сучасний державний фашизм. Саме з цією ідеологією приходять до нас аби знищити нас, як народ, як націю, як державу”, – зазначив Отець Святослав.

Блаженніший зазначив, що українці мають місію – подолати черговий прояв фашизму, аби цього не сталося знов. “Я вірю, ми це гідно виконаємо”, – наголосив він.

Нагадаємо, у Київської області вже зафіксували 1200 воєнних злочинів військових РФ – масові вбивства, зґвалтування та катування мирних мешканців українських міст. Один з російських військових зґвалтував немовля.

Як повідомляв “ВК”, картина “Київська мадонна у метро” стала іконою у католицькому храмі в Неаполі. Поряд з нею вже проводять богослужіння.

Великий Київ у Google News

підписатися