Відзавтра українцям можна в Данію. В Німеччину також, але не всім (деталі)

Автор: Тетяна Сененко
20:41 16.07

З суботи, 17 липня, громадяни України зможуть в’їжджати на територію Данії. Однак для цього знадобиться негативний тест на коронавірус. А з 18 липня всі резиденти України зможуть безперешкодно в’їжджати до Німеччини

Відзавтра українцям можна в Данію. В Німеччину також, але не всім (деталі)
 

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитра Кулеби у Twitter.

“Данія відкривається для всіх типів подорожей українців вже завтра, 17 липня, з 16:00. Безвіз як у старі добрі часи“, – написав він.

Зазначимо, що Данія внесла Україну до списку “жовтих” країн. Тому для в’їзду в Данію буде необхідний негативний тест на коронавірус, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду на територію країни, або тест на антиген, зроблені не більше ніж за 48 годин.

При цьому по прибуттю в Данію необхідно буде здати ще один тест. Однак якщо мандрівник прибуде в країну літаком зробити тест можна буде безкоштовно прямо в аеропорту.

Також Республіка Словенія відкриває для українців свої кордони.

Читайте також: Рай посеред Атлантики: запускають авіарейс з Києва на Мадейру

Відповідна інформація вже була розміщена на мапі МЗС, де зібрана вся актуальна для мандрівників інформація, зокрема дозволи та обмеження в’їзду для громадян України.

Однак нові умови – нові правила. Тому перед тим, як смакувати відчуття від майбутньої поїздки, варто ознайомитися з деякими нюансами.

В’їзд до вищезазначеної країни можливий лише за наявності:
або негативного результату ПЛР-тесту (за 72 години до перетину кордону);
або негативного експрес-тесту на визначення антигену (за 48 годин до перетину кордону);
або сертифікату про щеплення проти COVID -19.

Читайте також: МОЗ попередило українців про новий локдаун: деталі

Водночас варто пам’ятати ще одну не менш важливу деталь, Словенією визнаються лише такі вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson.

з 18 липня всі резиденти України зможуть безперешкодно в’їжджати до Німеччини, хоча раніше пускали лише повністю щеплених від коронавірусу і тих, хто міг обґрунтувати виняткові підстави для в’їзду.

Про це заявляє  уряд Німеччини

Там оновили перелік третіх країн, із яких дозволено безперешкодний в’їзд на німецьку територію – 16 липня додали Україну та Саудівську Аравію.

Починаючи з 18 липня всі резиденти України зможуть безперешкодно відвідувати Німеччину.  Особа вважається резидентом певної країни, якщо постійно проживає там щонайменше шість останніх місяців, вказано на сайті міністерства.

Нагадаємо, між Києвом і “містом паломників” у Саудівській Аравії запустили прямі авіарейси. Також, іспанська бюджетна авіакомпанія Vueling планує відновити польоти із Барселони в Київ з 16 липня.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...