Відвідування ЛОРа: що необхідно знати

17:14 06.07.2020

Спеціаліст в області отоларингології (ЛОР) займається лікуванням захворювань, що вражають гортань, носогорло та вуха людини. Коректна інформація про симптоми та скарги з урахуванням часу їх появи з боку пацієнта дозволяє спеціалісту призначити найбільш ефективну лікувальну програму. Крім того, до відвідування лікаря потрібно підготуватися, щоб при огляді він отримав повну картину захворювання та зміг поставити правильний діагноз.

Відвідування ЛОРа: що необхідно знати

Коли необхідно звертатися до ЛОРа

 

Звернутися до фахівця в області отоларингології слід при:

  • порушенні носового дихання та сухій слизовій носа;
  • кашлі та нежиті, які турбують тривалий час;
  • регулярних носових кровотечах;
  • неприємному запаху з рота;
  • загальному поганому самопочутті, безсонні та запамороченнях;
  • сильному хропінні.

Фахівці клініки «Пульс» виділяють ряд симптомів, при яких необхідне термінове обстеження у кабінеті отоларингології.

Звернутися до ЛОРа слід в терміновому порядку, якщо:

  • з носових пазух виділяється гній та відчуваються сильні болі;
  • погіршилися або зникли нюх та слух;
  • з’явилися значні болі, тиск та шум у вухах;
  • збільшилися підщелепні лімфатичні вузли, почервоніло горло, утруднене ковтання.

Як підготуватися до відвідування ЛОРа

 

Підготувавшись до відвідування отоларинголога, пацієнт допомагає лікареві  швидко поставити правильний діагноз та призначити максимально ефективне лікування.

Отже, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

1. При нежиті не слід очищати ніс та обробляти його лікарськими засобами для полегшення дихання. Це ускладнює діагностику, змінюючи загальну картину захворювання.

2. Якщо є алергія на лікарські препарати, про це потрібно розповісти ЛОРу заздалегідь, тому що при обстеженні фахівець може використовувати певні препарати для знеболювання.

3. При больових відчуттях у горлі або планованих процедурах, які зачіпають мигдалини, напередодні обстеження не варто приймати їжу. Це дозволить уникнути блювотного рефлексу.

На зустрічі з лікарем від пацієнта потрібно чітке виконання всіх вимог ЛОРа: не потрібно заважати його роботі, виконуючи різні ухилення та різкі рухи, навіть якщо виникли неприємні відчуття.

Де знайти кваліфікованого отоларинголога

 

Лікувальна база медичного центру «Пульс» оснащена найсучаснішою апаратурою, призначеною для діагностичних досліджень ЛОР-захворювань. Прийом пацієнтів проводиться кваліфікованими фахівцями з великим досвідом діагностики та
лікування захворювань з області отоларингології.

Під час обстеження в клініці «Пульс» отоларинголог надає пацієнту повну інформацію про ЛОР-захворювання, усі можливі методи його лікування та профілактики можливих рецидивів.

Записатись до кваліфікованого отоларинголога можна на сайті www.puls.ua або за телефонами 044 33 457 00, 066 00 457 00, 068 00 457 00. Сімейна клініка «Пульс», місто Вишневе, вул. Молодіжна 32А, ЖК «Піонерський квартал».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...