Відремонтували пошкоджену бойовими діями дорогу з Києва до Чернігова (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
15:56 22.06

Завершується аварійний ремонт дороги Р-69 Київ-Чернігів через Вишгород і Десну.

Відремонтували пошкоджену бойовими діями дорогу з Києва до Чернігова (ФОТО)

Як повідомляє “Укравтодор”, ця дорога була суттєво пошкоджена бойовими діями, що велися на Чернігівщині, але залишилася фактично єдиним транспортним коридором між столицею та обласним центром.

На найбільш пошкоджені ділянки поклали основу щебенево-піщаної суміші та суцільний шар асфальтобетону. Відновили зруйновані узбіччя. На більш-менш цілих ділянках дороги зробили ямковий ремонт.

На трасі також зробили два тимчасових об’їзди на місці зруйнованих під час бойових дій мостів. У місцях виконання робіт організовано реверсивний рух, потоки транспорту пропускають поступово.

Дорожники застерігають також про можливі вибухонебезпечні предмети.

В межах дорожнього покриття та в смугах відведення автомобільних доріг можуть знаходитись вибухонебезпечні предмети. Просимо учасників дорожнього руху бути особливо обережними, а про небезпечні знахідки обов’язково повідомляти відповідні служби“, – йдеться в повідомленні.

Паралельно працюють над відновленням проїзду ділянкою траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Спеціалісти вже обстежили об’єкт. Розробляють проєктну документацію на ремонт мосту. Міст через Десну поблизу Шестовиці довжиною 613 метрів. Його було підірвано наприкінці лютого для зупинки просування окупаційних військ у напрямку Києва.

Нагадаємо, в Київській області продовжують “латати” вибоїни на вулицях та дорогах.

Великий Київ у Google News

підписатися