Відомий актор Олексій Вертинський переніс надскладну операцію на серці

Автор: Любава Лисичкіна
18:52 16.06

Вертинський – народний артист України. Лауреат Премії «Київська пектораль».

Відомий актор Олексій Вертинський переніс надскладну операцію на серці
Як повідомили у театральному агентстві,  театральна родина збирала гроші у допомогу для лікування артиста театру та кіно.
 
“Народний артист України – Олексій Вертинський переніс надскладну операцію на серці та очікує ще на одну. Його сім’я потребує фінансової допомоги для оплати рахунків”, – йшлося в дописі добу тому.
 
Про ситуацію написала у соцмержі і донька актора, Ксенія:
“Так трапилось, що не тільки в наш дім, під назвою Україна, але й в дім-teatractor прийшла біда. 22 червня мала відбутися вистава “Приємна несподіванка”. На сцені, як завжди, збирався виблискувати актор, котрий не потребує представлення – наш найулюбленіший Олексій Вертинський. Раптова хвороба скасувала всі плани. Олексій Сергійович переніс надскладну операцію на серці та готується до наступної. Наразі він та його родина потребують фінансової допомоги.
 
Наразі збір коштів закрито.
 
“За ніч ми зібрали достатньо коштів на все необхідне. Якби могла обійняти кожного, то зробила би це. Буду тримати всіх в курсі. Плачу від захвату. Дякуємо дуже”, – повідомила Ксенія Вертинська.
 
У коментарях кияни бажають актору одужання та сил.
 
Олексій Вертинський — радянський і український актор театру і кіно. Народний артист України. Лауреат Премії «Київська пектораль». Кавалер Ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Працює в Київському театрі «Актор», до того — в Київському Молодому театрі, співпрацював з Київським театром «Браво». Активно задіяний в антрепризі.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися