Відома причина, чому буряти та росіяни впивалися горілкою під час окупації Київщини

Автор: Оксана Тупальська
14:43 29.05

Буряти та росіяни, які в лютому 2022 року прийшли брати Київ за 3 дні, заливалися горілкою “як не в себе” не лише тому, що звикли вживати алкоголь в РФ, була в цьому і особлива місія та елемент тактики ведення війни, розповідає “The Документаліст”.

Відома причина, чому буряти та росіяни впивалися горілкою під час окупації Київщини
Світлодіодне освітлення

У документальному проекті згадують історію воєн минулих століть та розповідають, що алкоголь та наркотики застосовувли для того, щоб воїни не боялися йти в бій та діяли як навіжені. 

Чудо-пігулки (з наркотиками – прим.) Третього рейху або що рухало солдатів фюрера під час загарбницьких війн Німеччини. Чому навіть у найважчих боях солдати зберігали бадьорість, витривалість та агресивність. А ще не відчували болю та були готові йти на будь-який ризик. «Солдати не спали цілими днями, маршируючи, не зупиняючись, чого б не сталося, якби не кришталевий мет» – писав німецький автор Норман Олер, – розповідають автори стрічки.

А от в радянських військах були популярні “бойові 100 грамів”. Їх, між іншим, досі вживають на парадах до 9 травня у Москві та вітаючи ветеранів, які також мають перехилити чарку:

У випадку відсутності спирту, пили самогон, який поетично називали «Коньяк «Три буряки».  

Після війни учасники таких експериментів поверталися додому узалежненими від алкоголю та наркотиків навіть якщо до того ніколи їх не вживали. 

Раніше “ВК” писав про свідчення солдата з РФ, який втік з Київщини та розповідав, що відбувалося в Бучі. Росіянин казав, військові країни-агресорки пили багато алкоголю і, якщо приходили координати цілі, йшли стріляти п’яними.

Відомий також випадок, як росіяни за горілку застрелили на Київщині бізнесмена з проросійськими поглядами Олександра Ржавського. Останній добровільно заселив у свій великий будинок окупантів в Бучі. Так хотів з ними порозумітися. Зрештою, росіяни сказали йому налити горілки, а коли той відмовився дати оковитої – вбили свого “брата”. 

Великий Київ у Google News

підписатися