Відома лікарка Ольга Голубовська погрожує викинути цуценя, яке купили її діти

14:36 11.04

Лікарка Ольга Голубовська погрожує викинути цуценя, яке купили її діти. Все через кличку, яку підібрали діти для собачки.

Відома лікарка Ольга Голубовська погрожує викинути цуценя, яке купили її діти

Про це повідомляє сама лікар-інфекціоніст на своїй сторінці у Facebook.

«Діти купили цуценя та хотіли назвати його «Ковід»… Я пояснила, що так можна і на вулиці опинитися…» – пише Ольга Голубовська. Погрози певно стосувалися тварини, а не власних дітей.

Також вона опублікувала відео, де цуценя безпомічно лежить на ліжку на спині та намагається перевернутися. Поруч сидить кошеня, яке певно більше до вподоби жінці.

На запитання про породу цуценяти, Голубовська навіть не змогла точно відповісти.

Дописувачі в коментарях загалом лиш висловлювали своє милування цуценятком та пропонували йому для клички назви вакцин від коронавірусу: Ковішилд, АстраЗенека, Модерна, Пфайзер.

Милуючись собачкою на відео, жоден коментатор чомусь не звернув увагу на те, які ж моральні цінності закладає у власних дітей лікарка своїми погрозами викинути ні в чому не винне цуценя на вулицю лиш через недоречне ім’я.

Тож дивно, як у людини, яка має рятувати життя, таке зневажливе ставлення до життя братів наших менших.

Можливо так вплинуло відвідування телеканалів підсанкційних проросійських політиків.

Ольга Голубовська в студії телеканалу «ZIK» (пов’язаного з Віктором Медведчуком)

Ольга Голубовська в студії телеканалу «НАШ» (Євгенія Мураєва)

Довідково:

Ольга Анатоліївна Голубовська – відомий український інфекціоніст, доктор медичних наук (2009), професор (2014), Заслужений лікар України (2017 рік), завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (з 2009), головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності «інфекційні хвороби» (2011—2016), з червня 2020 р. є членом робочої групи з розробки протоколів надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...