Відновлення електро-, газо- та водопостачання на Київщині: що вже зроблено

Автор: Марія Супрун
13:10 17.05

За 16 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для майже 700 родин у 3 населених пунктах Київщини, що були знеструмленими в період активних бойових дій.

Відновлення електро-, газо- та водопостачання на Київщині: що вже зроблено

Як повідомляє голова КОВА Олександр Павлюк, електромонтери компанії продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій фахівцями ДСНС.

Електрика

16 травня аварійні бригади відновили електропостачання для 683 осель в Ірпені, Бучі та Мощуні Бучанського району.

Без світла залишаються майже 670 домогосподарств у 3 населених пунктах.

17 травня енергетики продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського району, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Вода

У Київській області відновили водопостачання майже у всіх населених пунктах, зокрема у деокупованих містах та селах. Зараз працюють над підключенням до води лише окремих житлових будинків. 

Через відсутність електропостачання невелика кількість споживачів Гостомельської громади залишаються без централізованого водопостачання та водовідведення. Однак, роботи з відновлення тривають.

«Ірпіньводоканал» відновить надання послуг мешканцям після подачі електроенергії. Жителі громади мають доступ до питної води.

Газ

Служби «Київоблгазу» майже завершили роботи з відновлення послуги з розподілу природного газу до населених пунктів. Зараз у всіх 120-ти населених пунктах, у яких було відновлено послуги з розподілу природного газу, фахівці розпочали роботи з відновлення та підключення газу безпосередньо до житлових будинків.

У м. Ірпінь уже відновлено газопостачання на 99%. Роботи тривають.

Нагадаємо, на Київщині повноцінно працюють вже 61 дитсадок.

Великий Київ у Google News

підписатися