Відмовились 5 підприємств – Київпастранс не може знайти охочих відремонтувати зупинку на Бажана

Автор: Оксана Тупальська
14:10 28.07.2023

Аби відремонтувати асфальтобетонне покриття кінцевої зупинки на просп. Миколи Бажана, 3 КП “Київпастранс” ще у травні оголосило тендер. Проте усі 5 учасників торгів відмовилися від роботи. Тепер тендер оголосили повторно.

Відмовились 5 підприємств – Київпастранс не може знайти охочих відремонтувати зупинку на Бажана
оренда квартири Київ

За виконані роботи, відповідно до умов тендеру, оголошеного навесні, пропонували 1 млн 445 тис. грн. 

Відповідно до умов торгів, виконавець до кінця 2023 року мав привести до належного вигляду покриття біля зупинки. На конкурс подавалися ТОВ “Мішем”, ТОВ “Регдорстрой”, ТОВ СК “Нева”, ТОВ “Дорожньо-будівельне управління 208” та КП “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району” м. Києва”. Що стало причиною масової відмови від пропозиції – не відомо. 

Тепер, 27 липня, КП “Київпастранс” оголосило повторний тендер, вартість робіт відповідно до якого залишається таким самим – 1 млн 445 тис грн. Гарантійний строк експлуатації готового покриття – 12 місяців. Виконавець має самостійно розібрати старе покриття та вивизти будівельне сміття, укріпити щебеневі основи та облаштувати доріжки та тротуари. 

Раніше “ВК” розповідав, що неподалік Міжнародного аеропорту «Київ» почалися тривалі ремонтні роботи – на Повітрофлотському проспекті замінюють покриття доріг з наступним встановленням велодоріжок та клумб. Вартість робіт 350 млн грн. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися