Відьма-бар “Лиса Гора” відновив роботу

Автор: Марина Максенко
19:52 04.06

З 1 червня відьма-бар “Лиса Гора” відновив роботу. На час воєнного стану бар працює з 15.00 до 22.00 з середи по неділю.

Відьма-бар “Лиса Гора” відновив роботу

З 1 червня відьма-бар “Лиса Гора” відновив роботу. На час воєнного стану бар працює з 15.00 до 22.00 з середи по неділю.

Про це йдеться у повідомленні співвласниці відьма-бар “Лиса Гора” Олесі Остафієвої на її сторінці у Facebook.

“Майже всі бізнес-процеси довелося відбудовувати з нуля. Поки що це не про бізнес, а про можливість зберегти комьюніті, робочі місця для команди (а вони у нас космічні – з ними і в вогонь, і в воду і на війну) та податки для держави. Але це вже третя поспіль весна, коли ми не працюємо, тож навчились виходити з криз. Аби був мир”, – написала Олеся Остфієва.

Остафієва пояснила потребу відновлення бізнес-процесів тим, що більшість програмного забезпечення для ресторанів на українському ринку було з російськими коренями і пішли з ринку.

“Наші також пішли разом з усім масивом даних за 5 років. Тож довелося у терміновому порядку вводити всі технологічні карти, постачальників, склади та купувати нові РРО та планшети. Базу постійних клієнтів, нажаль, не поновиш…”, – зазначила співвласниця відьма-бару “Лиса Гора”.

Також вона відмітила, що у їх плейлисті більше нема пісень російською мовою та попросила порадити класних британських чи польських виконавців, які мають пісні на містичну тематику.

“Наша коктейльна лінійка поповнилася напоями, гроші від яких будуть іти на підтримку армії. Є в нас патріотичний “Залужний”, є заговорений козацький шот з хріновухою “Чорнобаївка”, є гумористично-іронічний ArestoWitch з квітами валеріани”, – розповіла Олеся Остафієва.

Коктейль з яйцями(яєчний лікер та блю кюрасао). Всі кошти від продажу шоту, за словами співвласниці відьма-бару “Лиса Гора”, будуть направляти на підтримку військової частини А4030, а саме 3-го загону 71 Єгерської бригади спецпризначення, де воюють наші мужні чоловіки, яких ми знаємо особисто.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Великий Київ у Google News

підписатися