Відкрито рух ще однією частиною маршруту Київ – Дніпро

Автор: Марія Супрун
06:33 03.06.2022

Сьогодні відкрили рух для всіх видів транспорту ще однією частиною маршруту Київ – Дніпро. Йдеться про готову частину автошляху Н-31 Дніпро – Решетилівка.

Відкрито рух ще однією частиною маршруту Київ – Дніпро
Світлодіодне освітлення

Як повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, збудована частина дороги протяжністю 28,6 кілометрів відкрита для руху від міста Дніпро до каналу Дніпро – Донбас з подальшим перенаправленням на дорогу територіального значення Т-04-12 до розв’язки біля села Могилів.

Ця ділянка уже оснащена всім необхідним для безпечного руху: освітленням, дорожньою розміткою, знаками, бар’єрною огорожею, шумозахисними екранами, а також автопавільйонами та тротуарами.

Тепер рух дорогою за маршрутом Полтава – Київ стане значно швидшим, а трафік вантажного транспорту буде відбуватися поза межами населених пунктів.

Нагадаємо, ця ділянка є частиною одного з дорожніх мегапроєктів, який було втілено в рамках «Великого Будівництва». Дорога Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка будувалася з нуля у Дніпропетровській та Полтавській областях. Її загальна протяжність 137,5 кілометра: в межах Дніпропетровщини – 58 км, у Полтавській області – 80 км.

На Полтавщині вже збудовано в бетоні 77 км автошляху та 28,6 км у асфальтобетоні у Дніпропетровській області.Попри те, що війна внесла суттєві корективи в дорожнє будівництво, ця траса залишається одним з пріоритетних обʼєктів.

Нагадаємо, дорожній знак “Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й” продали за 631 тисячу грн.

Великий Київ у Google News

підписатися