Відгризла ніготь та подряпала обличчя: у літаку в Домінікану побили дівчину (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
23:43 10.05

Днями на борту літака компанії Azur Air, який прямував з аеропорту “Бориспіль” до Ла Романи (Домінікана), стався конфлікт між пасажирами, в результаті чого дівчині роздряпали обличчя і відгризли ніготь. 

Відгризла ніготь та подряпала обличчя: у літаку в Домінікану побили дівчину (ФОТО)

Про це в Instagram повідомив відомий блогер Андрій Трушковський, який подорожував цим рейсом у компанії з постраждалою дівчиною Юлією та її чоловіком Костянтином. Інцидент стався 8 травня, пише ТСН.

За словами блогера, конфлікт почався через те, що чоловік Юлії відкинув спинку свого крісла, що нібито не сподобалося подружній парі, яка сиділа позаду.

“Костя з Юлею спали. Дитина ззаду почала бити по сидінню Юлі, Костя попросив, щоб вона цього не робила. У наступний момент Костя встав і пішов в туалет, а коли повернувся, сів на своє крісло і відкинув його. Жінка, яка сиділа позаду почала дубасити Юлю. Потім роздряпала їй обличчя, погризла руку і відкусила ніготь”, – розповів Трушковський. 

Після цього бортпровідники пересадили подружжя, але це не допомогло вирішити ситуацію. Поліція по прильоту нічого не зробила, ні в аеропорту, ні в готелі лікар також не допоміг. В Домінікані постраждалій дівчині не змогли надати кваліфіковану допомогу. Лише консультація лікаря, за його словами, коштувала півтори тисячі доларів.

Наразі вирішили піти юридичним шляхом і домагатися справедливості в суді, аби подружжя компенсувало збитки.

 

Нагадаємо, жінка з мітлою побила поліціянта до струсу мозку (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...