Відео дня. Жінка вдарила сумочкою “Слугу народу” Потураєва в кулуарах Ради

Автор: Марія Супрун
18:42 01.07

Сьогодні у кулуарах Верховної Ради стався незвичний інцидент: на нардепа з фракції “Слуги народу” Микиту Потураєва напала жінка та почала бити його своєю сумочкою.

Відео дня. Жінка вдарила сумочкою “Слугу народу” Потураєва в кулуарах Ради

Як повідомляють Букви, що опублікували відповідне відео, нападницею виявилася Ірма Крат – жінка позиціонує себе як “журналістка та громадська діячка”.

Потураєв і ще кілька депутатів збиралися дати брифінг в оновленому прес-пойнті на третьому поверсі й оголосити про створення “міжфракційного об’єднання”. Але цьому завадила Крат.

Жінка, звертаючись до нардепів, почала обурюватися з приводу відкриття ринку землі з 1 липня. У відповідь Потураєв сказав журналістам, що деталі щодо “об’єднання” будуть озвучені згодом, “коли в кулуарах Верховної Ради не будуть присутні люди, які вочевидь не займаються журналістською діяльністю”. Після цього Крат спробувала вдарити Потураєва кулаком, а потім замахнулася і вдарила його своєю сумочкою по голові. 

Згодом Ірма Крат прокоментувала свій вчинок.

“Я ще до того, як ухвалили закон, попередила: якщо ви проголосуєте за закон про продаж землі, я зайду в парламент – як громадянка України я маю право – і буду бити в “табло” (в обличчя, – ред.). Це попередження. Вони повинні мені подякувати. Вони повинні зараз усі сісти і подумати: якщо нам сьогодні б’ють обличчя, завтра нас, можливо, почнуть стріляти. Щось ми робимо таки не так. Вони повинні задуматися, що щось вони роблять взагалі не так у цій державі. Якщо їм дійде сьогодні, можливо, вони восени врятують свої життя і свою шкуру. Якщо їм зараз не дійде, прийде осінь, будуть їх виносити”, – сказала Крат.

Нагадаємо, раніше українська телеведуча, акторка та продюсерка Кароліна Ашіон розповіла, як кілька років тому в розмові з нею тоді ще гендиректор “1+1” Олександр Ткаченко поводився як расист

Великий Київ у Google News

підписатися