Про це повідомляють “Наші гроші”.
Як пояснили журналісти, тендер проводить “Благодійний фонд “Охматдит – здорове дитинств”. Це недержавна установа, яка оперує грошима благодійників, тож тендер проводиться не в державній системі “Прозорро”, а на комерційному майданчику. Тому правила відрізняються від тих, що діють на державних платформах.
У цьому випадку переможець визначатиметься не по ціні пропозиції, а по сумі балів по різних критеріях оцінки.
Організатори тендеру не вказували очікуваної вартості. Учасники подавали свої пропозиції, виходячи з власної оцінки того, скільки має коштувати виконання робіт по 21 позиції разом із проектуванням (наприклад, заміна вікон з алюмінієвого профілю, заміна пошкодженого лінолеуму, тощо).
Журналісти звернули увагу, що не всі учасники правильно заповнили свою пропозицію. Наприклад, фірма “Глассо” вказала вартість лише п’яти перших позицій, відтак її пропозиція й коштує 42 млн грн – втричі дешевше від наступної за ціною фірми.
Як зазначає видання, після отримання пропозицій мають відбутись додаткові перемовини з учасниками для остаточного відбору переможця.
Відтак, на тендер заявились компанії з наступними цінниками:
- ТОВ “Глассо” – 41 млн 794 тис. 592 грн
- ТОВ “Ідеалбудльвів” – 118 млн 066 тис. 872 грн
- ТОВ “Макростандарт” – 131 млн 035 тис. 356 грн
- ТОВ “БК Київградосервіс” – 178 млн 238 тис. 017 грн
- ТОВ “Ріола-модуль лтд” – 179 млн 206 тис. 715 грн
- ТОВ “АлюГласс Констракшн” – 185 млн 540 тис. 385 грн
- ТОВ “Комбінат Будмонтаж” – 185 млн 640 тис. 385 грн
- ТЗОВ “Компанія Інстал Груп” – 220 млн 478 тис. 138 грн
- ТОВ “Мега профіт груп” – 263 млн 587 тис. 476 грн
- ТОВ “Араксбуд” – 264 млн 001 тис. 919 грн
- ТОВ “Укрбуд-Проект-Реконструкція” – 296 млн 281 тис. 590 грн
- ТОВ “Буд-Технолоджі” – 307 млн 447 тис. 003 грн
- ТОВ “ДАК” – 309 млн 840 тис. 381 грн
- ТОВ “Алсвіт плюс” – 645 млн 245 тис. 578 грн.
Окрім повної, реалістичної та конкурентної цінової пропозиції, учасники мали подати підтвердження наявності персоналу, матеріально-технічної бази, досвіду аналогічних робіт (складні фасадні роботи в центральній частині великого міста). Кожному з цих критеріїв надається певна кількість балів, які входять в остаточну оцінку пропозиції разом з оцінкою презентації, що проводиться на онлайн-зустрічі. Максимальна оцінка – 100 балів.
Наприклад, фірма “Київградосервіс”, що подала четверту за дешевизною пропозицію, завантажила лише один документ зі своїми цінами. За нього вона отримає максимум 30 балів. І, можливо, ще 20 отримає за свою онлайн презентацію. Це означає, що інші фірми, які підтвердять досвід і спроможність, отримають вищий бал. Для участі у фінальному відборі треба набрати щонайменше 70 балів.
Благодійний фонд «Охматдит» сформував дефектний акт на виконання робіт. У ньому вказані обсяги робіт, які, можливо, непотрібно виконувати. Наприклад, замовник вказав, що необхідно понад 4 тисячі квадратних метрів вентильованого фасаду “Terreal” (з керамічної плитки” і майже 3 тисяч кв м фасадної системи “Reynaers” (композитні панелі). Тобто йдеться про повну заміну фасадів. Тоді як із фотографії у технічному звіті самого “Охматдиту” видно, що постраждали не всі панелі.
Також на тендер подала пропозицію фірма “Ріола-модуль”, яка будувала цей корпус і яка після удару ракетою вже встигла безкоштовно виконати ремонт так званих “чистих приміщень” (там, де необхідна стерильність, наприклад, операційні). Вже частково замінені конструкції стін та стель, пошкоджений лінолеум. Про це фірма повідомила в листі, який завантажила у складі своєї пропозиції.
На тендерному майданчику не оприлюднено даних про терміни онлайн перемовин замовника з учасниками. Планується, що підрядник зрештою має виконати ремонт внутрішніх приміщень і заміну вікон за 45 днів, а фасадні роботи завершити за 5 місяців.
Читайте також: Заради маленьких сердець: благодійний забіг на підтримку «Охматдиту» відбувся у Києві
Нагадаємо, в “Охматдиті” до зими відбудують пошкоджений російською ракетою новий корпус.