Відбудеться великий концерт найвідомішого в країні оркестру народних інструментів HAOHI

Автор: Любава Лисичкіна
19:51 20.02

Подія святкова, адже колективу виповнюється 55 років з дня заснування, а також своє 80-річчя відзначає головний диригент оркестру Віктор  Гуцал.До концертної програми увійшов найкращий матеріал, створений НАОНІ за допомогою різних унікальних автентичних інструментів.

Відбудеться великий концерт найвідомішого в країні оркестру народних інструментів HAOHI
Світлодіодне освітлення

Як повідомляють організатори, 13 квітня Палац «Україна» зазвучить автентичними народними інструментами, святкуючи ювілей неповторного оркестру НАОНІ.

Бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, тилинка, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та інші, це те, що роблять оркестр НАОНІ унікальним у світі.

Починаючи з 1969 року, коли був заснований оркестр і відбулася перша репетиція НАОНІ, змінилося декілька поколінь і складів оркестру. Незмінним залишається те, що вже 55 років НАОНІ є потужною спільнотою завзятих ентузіастів, неперевершених майстрів своєї справи та справжніх патріотів, які міцно тримають оборону на культурному фронті України! І зараз, під час широкомасштабного вторгнення росії, НАОНІ, під керівництвом художнього керівника та головного диригента Віктора Гуцала, потужно підтримують Збройні Сили України, відвідуючи воїнів з концертами, піднімаючи бойовий дух наших Героїв.

Урочистості концерту в Палаці «Україна» додає ще одна важлива подія – 80-річний ювілей Віктора Омеляновича Гуцала! Звичайно, привітати маестро та улюблених НАОНІ збереться багато яскравих митців Української культури, багатьох з яких ми побачимо не тільки в глядацькій залі, а й на сцені!

Серед зіркових гостей – видатні діячі української культури, які вийдуть на сцену, аби привітати ювілярів!

Не пропустіть неймовірне свято української музики!

Великий Київ у Google News

підписатися