Від вірусу не врятують. На входах супермаркетів та кафе виявили антисептики-підробки

17:42 02.07.2020

У столиці почали перевіряти вміст ємностей для дезінфекції рук, які використовують на входах до супермаркетів, офісів, торгових центрів, ресторанів та кафе. Вже зафіксовані підробки та ємності зі заниженою концентрацією спирту, що не захищають від вірусу.

Від вірусу не врятують. На входах супермаркетів та кафе виявили антисептики-підробки

Про це розповів голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан, пише Сегодня.

За його словами, у розчині для рук повинно міститися мінімум 60% етилового спирту. Але, при вибіркових перевірках, на входах до закладів Києва зафіксували випадки розведення розчину або заповнення дозаторів рідиною сумнівного походження. Такі розчини вилучатимуть в рамках ринкового нагляду.

У деяких місцях вже виявили, що в ємностях вміст етилового спирту становить всього 30%. Такий розчин не допомагає боротися з поширенням інфекції, він просто непотрібний. Крім того, це відвертий обман відвідувачів, які використовують цей розчин для дезінфекції рук при вході в місця, де спостерігається велике скупчення відвідувачів”, – зазначив Рубан.

Нагадаємо, наявнiсть на входах до магазинів, офісів і закладів громадського харчування дезінфекторів з антисептиком, якими можуть скористатися всі бажаючі, є обов’язковою умовою для роботи в умовах карантину.

Як повідомлялося раніше, Київ посилив карантинні обмеження – що заборонили читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...