В Києві помер народний депутат багатьох скликань Юхим Звягільський

Автор: Володимир Хлєбников
13:54 06.11.2021

Сьогодні, 6 листопада, у віці 88 років пішов з життя колишній в.о. прем’єр-міністра України, депутат Верховної Ради багатьох скликань Юхим Звягільський. На початку листопада політик потрапив до реанімації в Києві через ускладнення від коронавірусу.

В Києві помер народний депутат багатьох скликань Юхим Звягільський

Інформацію про смерть Звягільського підтвердили його адвокатка Тетяна Зелькіна.

“Він був дуже сильний. 5 днів тому, коли я дізналася, що він потрапив у реанімацію, ситуація була критична. Але він боровся. І вже здавалося, що в нього все вийде. Але ні”, – написала вона у Facebook.

Як повідомив екснардеп Ігор Мосійчук, Звягільський помер “кілька годин тому в Інституті серця від ускладнень, спричинених COVID-19”.

Біографічна довідка.

Юхим Леонідович Звягільський народився 20 лютого 1933 році в Донецьку (тоді м. Сталіне). Був директором шахтоуправління “Куйбишевська”, а з 1979 до листопада 1992 року – директором “Шахти ім. А. Ф. Засядька”.

Звягільський міцно пов’язаний з українською політикою.  Він був народним депутатом з I по VIII скликання, мав безпосереднє відношення до створення Партії регіонів. Він двічі відкривав перші засідання новообраної Верховної Ради (як найстарший нардеп) – у 2012 та 2014 роках.

У парламенті VIII скликання входив до складу фракції проросійської партії “Опозиційна платформа”.

20 лютого 2003 року Звягільському було присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави “за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку вугільної промисловості, багаторічну законотворчу діяльність”. Політику двічі вручали Орден князя Ярослава Мудрого.

Великий Київ у Google News

підписатися