Від Angry Birds до Посіпак. Нова виставка квітів на Співочому полі

15:23 14.08.2020

Angry Birds, Білосніжка та 7 гномів, Аладдін з Жасмін та Джином, Посіпаки, Міккі Маус, Немо, Балу, Луї та Шер-хан, Шрек, феї та Рапунцель. Якщо вам про щось говорять ці імена – нумо на нову виставку квітів”Мультленд”, що сьогодні відкрилась на Співочому полі.

Від Angry Birds до Посіпак. Нова виставка квітів на Співочому полі

Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

Для виставки використали майже 350 тисяч квітів, з яких створили мультфільми. Так, для 10 головних історій висадили 300 тисяч, зокрема, різні види бегонії, альтернатери, тагетису, колеусу, агератум, сеткреазію та інші квіти. Ще 50 тисяч сурфіній, петуній та каліброхіа прикрашають центральну алею.

Серед головних героїв виставки Angry Birds, Білосніжка та 7 гномів, Аладдін з Жасмін та Джином, Посіпаки, Міккі Маус, Немо, Балу, Луї та Шер-хан, Шрек, феї та Рапунцель.

За традицією на виставці буде чимало активностей, цікавих місць для селфі та відпочинку.

В. о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Олексій Король розповів, що ідея показати на Співочому полі мультики з’явилася ще навесні. Безпосередньо над створенням виставки почали працювати місяць тому.

Спочатку виготовляли металеві конструкції для об’ємних 3D-фігур, підбирали інертні матеріали, використали також деревину, лозу, глину.

За словами Короля, над “Мультлендом” чаклували більше 200 працівників підприємств “Київзеленбуду”.

співоче поле, мультленд

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, у ботанічному саду цвіте море троянд, які повинен побачити кожен.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...