Віцепрезидент Єврокомісії “грався” смартфонами зі Шмигалем і був вражений. Соцмережі теж

14:55 16.07

У Міністерстві цифрової трансформації України вихваляються, що віцепрезидент Єврокомісії був вражений запровадженими в Україні технологіями. Зокрема, наявністю в смартфоні водійських прав, свідоцтва про народження та інших документів. Але користувачі не розділяють емоцій Мінцифри.

Віцепрезидент Єврокомісії “грався” смартфонами зі Шмигалем і був вражений. Соцмережі теж

Так, український блогер, політичний оглядач, медіа-експерт, а нині комунікаційник в Мінцифри Олексій Мінаков опублікував у Facebook слова віцепрезидента Єврокомісії Мароша Шефчовича, який нібито “грався смартфонами з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем”.

“Готові пишатися Україною? Віцепрезидент Єврокомісії: “Маю сказати, що вчора ми з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем багато часу провели разом, “граючи” з нашими смартфонами, і мене дуже вразило те, що у нього в смартфоні: сертифікат COVID, який точно такий самий, як у мене. Більше того, у нього є свідоцтво про народження, водійські права, посвідка на проживання та всі документи, які ми наразі рекомендуємо нашим державам-членам зробити такими самими, щоб покласти їх у так званий електронний гаманець для документів. Я сам це бачив”, – процитував його слова Мінаков.

Користувачі теж були вражені, але тим, що знайшли багато “нестиковок” в його пості та звинуватили у непрофесіоналізмі. Перше, що здивувало користувачів, звідки у Шмигаля в “Дії” посвідка на проживання – документ, що підтверджує право іноземця чи особи без громадянства на постійне проживання в країні. А ще про такий же COVID-сертифікат.

Також у соцмережі піддали сумніву безпеку зберігання даних в додатку.

Нагадаємо, 13 липня, українські ІТ-спеціалісти вийшли під Верховну Раду на акцію протесту проти проекту Мінцифри “Дія.Сіті”. Головною причиною є відсутність довіри до ініціаторів проєкту (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...