Новини

Вибір розумного господаря: як правильно організувати водопостачання у приватному будинку?

17:52 18.02

Організація індивідуального водопостачання окремого будинку зі свердловини – це рішення, яким віддають перевагу відповідальні власники житла. Або виробництва з потребою…
Читать дальше

Вибір розумного господаря: як правильно організувати водопостачання у приватному будинку?

Організація індивідуального водопостачання окремого будинку зі свердловини – це рішення, яким віддають перевагу відповідальні власники житла. Або виробництва з потребою в стабільній подачі води.

Причини вибору водопостачання свердловини

1. Свобода розташування

Якщо підвести водопровід занадто складно, або ж неможливо в принципі (котедж за містом), ви «приведете» воду в будинок у будь-якому місці.

2. Практичність

Колодязь – гідна альтернатива. Однак, вода буде мати низький дебіт та буде поганої якості, у зв’язку з екологічним станом навколишнього природного середовища.

загрузка...

3. Забудьте про комунальні служби

Бувало так, що вода вимикається у невідповідний момент? Вам доводилося жити тижнями з низьким тиском води з-під крана? Якщо ці проблеми життєві для вас, то ви оціните водопостачання зі свердловини. Забудьте про зношені труби, регулярні аварії та профілактичні відключення. У вас є вода весь час.

4. Якість

Підключення свердловини на увазі підведення абсолютно нового трубопроводу – ви знаєте точно, що у вашому крані буде тільки хорошої якості природна вода.

Який тип свердловини вибрати?

Є два варіанти свердловин – технічного та питного призначення. Яку з них краще вибрати? У варіантів є свої плюси і мінуси, тому вибирайте те, що вам більше підходить.

Свердловина з технічною водою – головні переваги полягають у тому, що можна виконати всі роботи до 3-х днів, а ціна питання при цьому відносно, артезіанської свердловини з питною водою, невисока. При цьому, вам знадобиться додаткова система водоочистки у будинок, бо це вода з першого водоносного горизонту. Тиск завжди стабільний, але його кількість може бути обмежена.

Артезіанська свердловина з питною водою – буриться на більшу глибину, все залежить від залягання водоносних горизонтів. Це коштовна та складна задача з технічної точки зору, але результат виправдовує себе: чиста вода та завжди великий напір у будинку.

При виборі важливо пам’ятати, що це покупка на довгі десятки років, та покупка артезіанської свердловини повністю виправдовує себе з часом. Якщо ви хочете чисту воду на десятки років, вам краще звернутися до професіоналів по бурінню та водопостачанню artezbur. Бурова компанія «АРТЕЗБУР» має досвід роботи понад 25 років. Дізнатись ціни на буріння свердловин під ключ, ви можете тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...