Ветерани з дронами охоронятимуть залізничну інфраструктуру у передмісті

Автор: Любава Лисичкіна
20:45 22.03

Зараз проводяться навчання, вчаться 15 осіб. Це маленькі бригади, які працюють разом: і диспетчери, і оператори БпЛА. Перекваліфікацією ветеранів-залізничників займатимуться інструктори Центру підготовки операторів БпЛА “КРУК”.

Ветерани з дронами охоронятимуть залізничну інфраструктуру у передмісті Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення
Про це повідомила в ефірі Українського радіо директор департаменту соціальної політики АТ “Укрзалізниця” Ольга Безпалько.
 
“Багато хто думає, що ключове завдання — це працевлаштувати ветерана. Це так, але не зовсім. Ключове завдання… — створити такий підрозділ, який буде якісно охороняти інфраструктуру Укрзалізниці, знизить рівень крадіжок на залізниці, зробить більш ефективною нашу компанію”, – сказала Безпалько.

За її словами, підрозділ запрацює за місяць-півтора. Поки що учасники проходять навчання. На нинішньому етапі проєкт охоплюватиме Київську область, а потім мережа таких підрозділів може бути розширена.

“Йдеться про великі міста, великі вузлові станції, принципово важливі стратегічні станції. Мені здається, що наступним буде Одеський регіон. Можливо, Львівський. Треба буде дивитися по нашому потоку вантажів і місць, де ми фіксували велику кількість крадіжок”, – зауважила Безпалько.

За її словами, ключове завдання — відстежувати крадіжки,  забезпечення збереження вантажів. Також,  це  запобігання будь-яким диверсійним ситуаціям, які можуть статися на об’єктах критичної інфраструктури.

До слова, у селі Гатному неподалік Фастова уламками російських ракет було пошкоджено 70 хат та знесло пів вулиці.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися