Ветеран подолає марафон від Гостомеля до Стоянки, аби зібрати кошти на реабілітацію поранених бійців

Автор: Оксана Тупальська
14:13 11.11.2022

Десантник Максим Пасічник, який брав участь в операції зі звільнення аеропорту “Антонов”, пробіжить благодійний півмарафон через Гостомель, Бучу, Ірпінь та Стоянку.

Ветеран подолає марафон від Гостомеля до Стоянки, аби зібрати кошти на реабілітацію поранених бійців
оренда квартири Київ

Таким чином планує зібрати кошти на створення “Центру психологічної допомоги та реабілітації для військових” на Харківщині.

“В мене дуже багато друзів, які зараз просто сидять і дивляться в віконце і все. Їм дають транквілізатори, і все. Тому така допомога є дуже потрібною. Коли люди бачать зовнішні поранення, відсутність рук, ніг, то хочуть допомогти. Але ми не помічаємо проблем інших військових, коли після контузії людину просто розриває зсередини, і вона навіть не знає, кому розповісти це все. Так, зараз під час війни в країні це не на часі. Але є ми, і ми зробимо все, щоб допомогти”, – розповів Максим Пасічник.

Читайте також: Всебічна допомога захисникам: у столиці з’явиться “Київ мілітарі хаб”

Максим воював у Гостомелі у перші дні російського вторгнення, тому сам обрав це місто для бігового старту – на місці біля зруйнованого літака “Мрія”. Під час забігу “Марафон незламних” очікує зібрати 300 тисяч гривень. Онлайн-трансляцію забігу запланували на 12 листопада.

Нагадаємо, ДП “Антонов” присвоїть своїм літакам власні імена міст-героїв. Серед них – Буча, Ірпінь та Гостомель

Великий Київ у Google News

підписатися