Весняний ремонт: 4 “за” і “проти” встановлення кабінки для душу в міській квартирі

Автор: Оксана Тупальська
16:03 16.02

Замінювати ванну на кабінку для душу у квартирах активно розпочали років 15-20 тому. Така новинка була цікавою, адже з’явилась можливість розмістити в квартирі душ, який раніше бачили в закордонних фільмах. Окрім того, у тісних ванних кімнатах звільнялося трохи простору на велику пральну машину, які у великому асортименті пропонували магазини техніки. Для тих, хто запланував ремонт у ванній кімнаті на весну-літо спробуємо розібратися, що краще – кабінка чи ванна.

Весняний ремонт: 4 “за” і “проти” встановлення кабінки для душу в міській квартирі
Світлодіодне освітлення

Переваги кабінки для душу:

  1. Якщо оцінити щоденний графік життя людини, яка працює, вскочити під душ швидше, аніж чекати поки набереться вода у ванній. Прибіг з роботи, заскочив до кабінки, увімкнув воду, порахував до 20-ти, вискочив, побіг далі. Відтак, виглядає, що вона корисніша. 
  2. Вертикальний простір у ванній кімнаті займати вигідніше, аніж горизонтальний. Поруч з кабіною ще можна встановити пралку, зверху підвісити шафу для рушників та косметики. Останньої, як відомо, у жінок зазвичай стільки, що бракує місця. 
  3. Двері кабінки зачиняються, відтак, не розлітаються по всій ванній кімнаті бризки від води. Адже поліетиленову завіску як не чіпляй, вологи навколо не уникнути. 
  4. Ну і це цікаво – адже якщо вибрати наймоднішу дизайнерську кабіну, тобі будуть заздрити навіть сусідські коти!

Недоліки кабінки для душу:

  1. У тісній ванній кімнаті велику кабінку для душу не встановити. Відтак, люди високого зросту будуть чіпляти руками стінки під час миття, а ті, хто має більші об’єми в талії, будуть почувати себе обмеженими в просторі. 
  2. З часом за умови постійного користування ламаються дверцята кабінок – вони не зачиняються як слід, погіршується рух колісчат. А ремонт вимагає додаткових витрат та уваги власників. 
  3. Кабінку важче прибирати – бо мити потрібно не лише нижню частину конструкції, де збирається вода, а і стінки. Якщо, звичайно, вам не байдуже, як вона виглядає. 
  4. В кабінці ви не зможете полежати та розслабитися після виснажливого дня чи тижня. У ній не так зручно мити домашнього пса чи котика, а також прати руками речі, які не підлягають очищенню в машинці. 

Там, де ванна кімната простора, для великої родини встановлюють одночасно ванну та кабінку для душу поруч. Аби використовувати за потребою. Якщо ж такої можливості немає – варто уважна зважити переваги та недоліки та зробити найбільш властивий вибір.

@catgamesfamily When Your Cat Catches FLEAS…🙄💦🙀 #cat #flea #bath #wash #fleas ♬ original sound – Cat Games Family

Про хрущовки за VIP-проектом та чим здивували радянських людей будинки за проектом Яблонського

Великий Київ у Google News

підписатися